امکان تماس گروهی ویدیوئی بر روی اسکایپ نسخه لینوکس

[ad_1]

Share/Save/Bookmark

 

شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶

 

ایتنا- به نظر می‌رسد که نسخه جدید اسکایپ برای لینوکس خدمات بسیار مناسبی را برای کاربران این سیستم عامل در خود خواهد داشت و کاربران این نرم‌افزار می‌توانند تماس‌های تصویری گروهی را از طریق این سیستم عامل برقرار کنند.

امکان تماس گروهی ویدیوئی بر روی اسکایپ نسخه لینوکس

به نظر می‌رسد که نسخه جدید نرم‌افزار اسکایپ برای سیستم‌عامل لینوکس، خدمات بسیار مناسبی را برای کاربران این سیستم‌عامل در خود خواهد داشت و کاربران این نرم‌افزار می‌توانند تماس‌های تصویری گروهی را از طریق این سیستم‌عامل برقرار کنند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی mspoweruser، به‌تازگی نرم‌افزار اسکایپ برای نسخه لینوکس خود به‌روزرسانی جدیدی را دریافت کرده است.

گفتنی است این به‌روزرسانی که اسکایپ را به نسخه ۵.۴ ارتقاء می‌دهد، هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد و قطعی نشده است؛ اما کاربران می‌توانند با استفاده از این نسخه به تماس تصویری گروهی بپردازند.

شرکت مایکروسافت اخیراً نرم‌افزار اسکایپ خود برای سیستم‌عامل‌های ویندوز ۱۰، iOS و اندروید را جهت ترکیب یک زبان طراحی جدید به‌روزرسانی کرده است و امید دارد که این به‌روزرسانی برای کاربران لینوکس نیز به‌زودی انتشار پیدا کند.

در زیر لیستی از ویژگی‌های ارائه شده در این نسخه از به‌روزرسانی آورده شده است:
۱. برقراری تماس تصویری گروهی
۲. به‌روزرسانی به الکترون ۱.۷.۴ برای بهبود در زمینه عملکرد و امنیت
۳. رفع مشکل کلیدهای ذخیره‌سازی به‌روزرسانی شده اسکایپ
۴. رفع باگ‌ها و بهینه‌سازی

بدین ترتیب می‌توان امیدوار بود که این نسخه از اسکایپ بتواند کاربران متعدد توزیع‌های مختلف لینوکس را راضی نگاه دارد؛ زیرا پیش‌ازاین انتقادات بسیاری به خدمات نابرابر مایکروسافت بر روی سیستم‌عامل‌های مختلف وارد بود.

شایان ذکر است که سیاست توجه به سوددهی از طریق رقبا در شرکت مایکروسافت تحت مدیریت نادلا به اوج خود رسیده و این شرکت نرم‌افزارهای مختلفی را بر روی سیستم‌های رقبایی مانند اپل عرضه نموده است.
 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *